count 88x31px
 

Ремонт електрообладнання автомобіля

Справне електрообладнання автомобіля Львів гарантує безпеку під час руху на дорозі. Комплексна компютерна діагностика Львів допоможе виявити неполадки та вчасно ліквідувати усі пошкодження. Компютерна діагностика Львів на усіх системних рівнях включає в себе: діагностику двигуна, визначення технічних несправностей у системах комфорту і безпеки, діагностику та ремонт електронних блоків управління. У своїй роботі ми користуємось сучасним діагностичним обладнанням, визначаємо та якісно усуваємо усі несправності, а це у свою чергу дає нам змогу гарантувати бездоганність наших сервісних послуг. Ремонт електрообладнання автомобіля Львів – це складна, зазвичай, компютеризована система, котра допомагає водію безпечно керувати транспортним засобом.

Також ми проводимо діагностику та ремонт стартерів і генераторів з використанням сучасного спеціалізованого обладнання: діагностику агрегату на стенді, капітальний ремонт будь-якої складності, профілактичні роботи, а також надаємо гарантію на усі виконані роботи. Стартер – невеликий прилад, котрий допомагає завести двигун. Цей прилад складається з понад пятидесяти деталей, а тому здійснити якісний ремонт стартерів може лише досвідчений спеціаліст, після того, коли буде визначено, яка саме деталь вийшла з ладу.

На жаль, на українському ринку важко придбати якісне паливо. Автомобільне паливо, котре реалізують на нашому ринку містить у собі бензол, сполуки сірки, воду, бруд, а також різноманітні домішки, котрі збільшують октанове число. В наслідок цього у паливних відсіках накопичуються смолисті відкладення, котрі утворюються в процесі згорання неякісного палива, а в середині та ззовні форсунок утворюється кірка, котра не видаляється бензином і доволі важко усувається з поверхні. Засмічені форсунки призводять до неправильної та нестабільної роботи двигуна. Якщо тривалий час не проводити спеціалізований ремонт форсунок, виникає небезпека залипання голки у закритому або відкритому стані. З настанням зими перебої у роботі звигуна з забрудненими форсунками стануть особливо помітними.

Практично кожен автомобіліст стикався з проблемою зменшеної зони видимості у нічний час. Регулювання фар – необхідна умова для комфортного та безпечного руху, але навіть якісна та дорога оптика не принесе бажаного ефекту, якщо світло буде не відрегульоване. Які особливості регулювання фар? У чому різниця між ксеноном і звичайними фарами? Ксенон – це газозарядне джерело світла високого тиску. Сам процес регулювання не складний, але дуже важливо дотримуватись певних вимог: правильно визначити кут нахилу та напрямок пучка світла. Також існують певні тонкощі у регулюванні ближнього і дальнього світла. Щоб правильно налаштувати ксенон потрібне спеціальне обладнання (стенд), котре допоможе правильно визначити кут нахилу пучка світла.

 

Фахівці СТО «Софія» проводять високоякісний ремонт електрообладнання автомобіля Львів, чистку форсунок та інжектора, ремонт стартерів і генераторів, регулювання фар та встановлюють ксенон. На усі надані послуги надається гарантія.


м.Львів, вул. Зелена, 253 Послуги СТО - тел.067 300 55 44 | 032 247 55 44 | технічна допомога в дорозі - 096 033 44 66
 

Авто поміч "Cофія"
створено веб-студією "ПАВУК"