count 88x31px
 

Мобільний шиномонтаж Львів - цілодобово 096 033 44 66

Прокол колеса – це завжди прикра несподіванка, а на українських дорогах це реальна закономірність. Оскільки шини бувають камерні та безкамерні існує кілька видів вулканізації автомобільної гуми. Мобільний шиномонтаж Львів та рихтовка дисків Львів на базі СТО «Софія» професійно та якісно проводить повний комплекс робіт з вулканізації та геометрії коліс будь-яких розмірів.

Мобільний шиномонтаж Львів та рихтовка дисків Львів включає в себе роботи з усунення проколів і порізів в автомобільних шинах, а також сезонну заміну гуми на автомобільних дисках. Шиномонтажні роботи проводять на спеціальному обладнанні за умов дотримання усіх технологічних процесів шиномонтажу (миття коліс, демонтаж і монтаж шин та балансування). Балансування коліс у зборці з диском необхідне для усунення дисбалансу під час руху автомобіля. Дисбаланс коліс, у свою чергу, призводить до пересмикування керма та підвищеного зносу елементів підвіски і шин, а тому ніколи не варто цим нехтувати.

Особливої уваги заслуговують операції з ремонту проколів та пошкоджень автомобільної гуми. Проколи, порізи та пошкодження шин у будь-якій частині протектора і бокових частин колеса суттєво знижують маневрові характеристики автомобіля та рівень безпеки водія і пасажирів, а тому такі шини потребують негайного ремонту або заміни.

Вулканізація – це ремонт різних пошкоджень автомобільної гуми. Існує два види такого ремонту – «холодна» і «гаряча» вулканізація. Холодна вулканізація – це скріплення двох матеріалів за допомогою спеціального клею (з гумових складових) без термічної обробки. Гаряча вулканізація відрізняється від холодної тим, що скріплення матеріалів (або дифузія) відбувається з використанням високих температур. Також варто памятати, що ремонт шини можливий лише у тому випадку якщо не пошкоджено брекерну частину автомобільної гуми (складне сплетіння стальних, нейлонових та інших кордів).

Шини для позашляховиків та легких вантажних автомобілів ремонтують грибками діаметром до 8 мм. Шини звичайних легкових автомобілів, а також позашляховиків з невеликою шириною протекторної частини ремонтують грибками не більше 3-6 мм. Автомобільні шини для вантажних автомобілів ремонтують грибками від 8 до 24 мм. Ремонт шин для малогабаритних вантажівок та позашляховиків проводять грибками невеликого діаметру, оскільки грибки більшого діаметру можуть пошкодити брекерну частину гуми. Пошкодження брекерної частини автомобільної гуми призводить до деформації каркасу шини, оскільки в середину каркасу потрапляють волога та повітря, а це може спричинити раптовий розрив автомобільної шини.

 

Наша компанія проводить також мобільний шиномонтаж Львів відразу на дорозі. Усі деталі автомобіля, у тому числі колеса, з часом піддаються зношуванню та руйнуванню, а тому ми завжди готові виїхати на допомогу та усунути усі несправності. Кожен автолюбитель розуміє, що відремонтовані шини – це запорука безпеки на дорозі.

Виїзний мобільний шиномонтаж Львів та рихтовка дисків Львів – актуальне рішення під час руху на наших дорогах.


м.Львів, вул. Зелена, 253 Послуги СТО - тел.067 300 55 44 | 032 247 55 44 | технічна допомога в дорозі - 096 033 44 66
 

Авто поміч "Cофія"
створено веб-студією "ПАВУК"