count 88x31px
 

Евакуатор місто Львів

Кількість автомобілів у сучасному світі росте з дня на день. 

Проте покриття доріг та рівень підготовки водіїв бажають бути значно кращими. Через це виникає круглодобова необхідність у евакуаторах. Евакуатор Львів пропонує повний спектр послуг, пов’язаних з перевезенням автотранспортних засобів.   

 

 Евакуатор Львів – це спеціальний автомобіль, котрий може взяти на буксир або ж транспортувати поламані чи пошкоджені автомобілі вагою до 5,5т. За Вашим викликом, у будь-який час доби, у будь-який день та місце, виїде наш евакуатор та доправить поламаний автомобіль туди, куди Ви вкажете. Вам не доведеться довго чекати на допомогу – наша техніка обладнана системами GРS, а це дозволяє з точністю до кількох метрів визначити місцезнаходження пошкодженого автомобіля. Також ми несемо повну відповідальність за Ваш автомобіль під час його транспортування. Слід пам’ятати, якщо Ваш автомобіль обладнаний автоматичною коробкою передач, то він не підлягає транспортуванню на тросі, оскільки виникає ризик отримати додаткові ушкодження. Такий автомобіль варто перевозити лише евакуатором. За статистикою 8 з 10 водіїв користуються такими послугами. Кожен водій повинен мати при собі номер телефону круглодобового екстреного евакуатора, адже ніхто не знає, коли може виникнути потреба у такій допомозі.

 

Виклик евакуатора у місті Львів  круглодобового 

 Викликаючи евакуатор Львів опишіть технічні характеристики, марку та приблизну вагу автомобіля. Які ушкодження отримав транспортний засіб, чи справне рульове управління, а також, де Ви знаходитесь. Водій евакуатора має навики автомеханіка, а тому зможе надати Вам необхідну допомогу навіть на місці виклику.

 Не забудьте записати у свій записничок номер телефону круглодобового екстреного евакуатора 096-033-44-66.

 Евакуатор Львів – це додаткова впевненість за кермом та комфортна їзда протягом цілого року!


м.Львів, вул. Зелена, 253 Послуги СТО - тел.067 300 55 44 | 032 247 55 44 | технічна допомога в дорозі - 096 033 44 66
 

Авто поміч "Cофія"
створено веб-студією "ПАВУК"